تبلیغات ویژه و پشتیبانی واتساپ
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد
داک لولر

پیام آگهی این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با کمترین هزینه ی تبلیغاتی ، به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید . با سفارش آگهی ویژه ستاره دار در  پیام آگهی ، آگهی کالا و یا خدمات شما در صفحه ی نخست سایت ، در ابتدای شروع آگهی ها و در نواری تمایز یافته ، به نمایش در می آورد .
درج آگهی و تبلیغات شما در صفحه اصلی و قبل از آگهی های رایگان ،  موجب می گردد ، بازدید کننده بیشتری جذب  آگهی شما شده و بازدید کننده از آگهی شما  را افزایش می دهد ، آگهی ستاره دار در قسمت آگهی ویژه علاوه بر صفحه نخست در صفحات داخلی و در  دسته ی مربوط به آگهی شما نیز به نمایش در آمده و در گروه های مشابه نیز به صورت رندم در حال نمایش خواهد بود . 

همچنین با ستاره دار کردن آگهی خود و افزایش نرخ نمایش و نرخ کلیک خور آگهی با سرعت بالاتری در فهرست جستجوی گوگل بالا آمده و در بهترین صفحات سرچ گوگل خواهید بود . 


سفارش آگهی ویژه به روش زیر امکان پذیر است .
جهت ثبت و ارسال آگهی ویژه ، صفحه ی تعرفه ی آگهی را ملاحظه نمایید ، پس از انتخاب نوع آگهی ویژه ، شما می توانید به صورت آنلاین مبلغ آگهی را در پیام آگهی  بدون خروج از صفحه پرداخت ، آگهی ویژه ی انتخابی را به ثبت برسانید ، تمامی کارت بانک های عضو شتاب شرایط پرداخت آنلاین را دارا می باشند ، پرداخت آنلاین با داشتن رمز دوم کارت و اطلاعات درج شده بر روی کارت بهترین و سریع ترین روش جهت ثبت آگهی و پرداخت مبلغ در کوتاه ترین زمان ممکن است ، در انتهای پرداخت نیز فیش صادره با شماره ی پیگیری می باشد .

روش درج آگهی ویژه :

شما پس از وارد شدن به پنل کاربری خود می توانید به قسمت آگهی های من مراجعه کرده و سپس در ستون ویژه کردن آگهی ،  ویژه کردن آگهی  را کلیک کنید .

محل ویژه کردن یک آگهی :

محل ویژه کردن آگهی


 

تعرفه های آگهی به صورت بنر در قسمت هدر سایت ، سمت راست و بنر مثلثی در تمامی صفحات به شرح زیر می باشد .

فرمت های فایل مورد قبول: Jpg,Gif,Swf (با حجم کمتر از 60 کیلوبایت)

تعرفه ها

یک ماه

دو ماه

بنر هدر سایت در ابتدای صفحه ی بالای تمام آگهی ها

1/800/000 تومان

3/500/00 تومان

بنر تبلیغات کنار سایت سمت راست

910/000 تومان

1/700/000 تومان 

بنر متحرک نمایش در تمام صفحه ها بنر مثلثی گوشه ی سایت

910/000 تومان

1/700/000 تومان 


بنر هدر سایت :

آگهی است که به صورت رندوم در حال تغییر می باشد و در کلیه صفحات سایت ، در ابتدای شروع آگهی ها نمایش داده می شود و امکان لینک به صفحه ی سایت از طریق ایجاد پنجره ی جدید را دارد .

بنر هدر سایت


بنر تبلیغاتی در سمت راست :

این آگهی در سمت راست سایت و  آگهی ها قرار می گیرد  که کلیک خور آگهی  را به چندین برابر می رساند و امکان لینک به صفحه ی وبسایت آگهی را با ایجاد پنجره ی جدید را دارد ، در زیر با علامت فلش مکان تبلیغات نمایش داده شده است .

بنر ستون راست


بنر متحرک در تمامی صفحات به شکل مثلثی :

بنر مثلثی به صورتی است که در تمامی صفحات به صورت متحرک در حال نمایش است با بالا و پایین رفتن صفحه نیز به صورت ثابت در صفحه به نمایش در می آید . بنر مثلثی به دلیل نمایش در تمامی صفحه ها یکی از آگهی های پر بازدید کننده پیام آگهی میباشد و  امکان لینک به صورت ایجاد پنجره ی جدید را دارد ، در زیر با علامت فلش محل قرار گرفتن آگهی مشخص شده است .

بنر تبلیغاتی مثلثی


پکیج تابستانی پیام آگهی

بهترین تورها

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
49513
نمایش همه
علاقه مندی ها ()