سفارش آنلاین آگهی
داک لولر
کاکاما سایت تخصصی عمده فروشی لوازم خانگی
لاغری فنی با طب سنتی
تبلغ در صفحه اول گوگل

پیام آگهی این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با کمترین هزینه ی تبلیغاتی ، به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید . با سفارش آگهی ویژه ستاره دار در  پیام آگهی ، آگهی کالا و یا خدمات شما در صفحه ی نخست سایت ، در ابتدای شروع آگهی ها و در نواری تمایز یافته ، به نمایش در می آورد .
درج آگهی و تبلیغات شما در صفحه اصلی و قبل از آگهی های رایگان ،  موجب می گردد ، بازدید کننده بیشتری جذب  آگهی شما شده و بازدید کننده از آگهی شما  را افزایش می دهد ، آگهی ستاره دار در قسمت آگهی ویژه علاوه بر صفحه نخست در صفحات داخلی و در  دسته ی مربوط به آگهی شما نیز به نمایش در آمده و در گروه های مشابه نیز به صورت رندم در حال نمایش خواهد بود . 

همچنین با ستاره دار کردن آگهی خود و افزایش نرخ نمایش و نرخ کلیک خور آگهی با سرعت بالاتری در فهرست جستجوی گوگل بالا آمده و در بهترین صفحات سرچ گوگل خواهید بود . 


سفارش آگهی ویژه به روش زیر امکان پذیر است .
جهت ثبت و ارسال آگهی ویژه ، صفحه ی تعرفه ی آگهی را ملاحظه نمایید ، پس از انتخاب نوع آگهی ویژه ، شما می توانید به صورت آنلاین مبلغ آگهی را در پیام آگهی  بدون خروج از صفحه پرداخت ، آگهی ویژه ی انتخابی را به ثبت برسانید ، تمامی کارت بانک های عضو شتاب شرایط پرداخت آنلاین را دارا می باشند ، پرداخت آنلاین با داشتن رمز دوم کارت و اطلاعات درج شده بر روی کارت بهترین و سریع ترین روش جهت ثبت آگهی و پرداخت مبلغ در کوتاه ترین زمان ممکن است ، در انتهای پرداخت نیز فیش صادره با شماره ی پیگیری می باشد .

روش درج آگهی ویژه :

شما پس از وارد شدن به پنل کاربری خود می توانید به قسمت آگهی های من مراجعه کرده و سپس در ستون ویژه کردن آگهی ،  ویژه کردن آگهی  را کلیک کنید .

محل ویژه کردن یک آگهی :

محل ویژه کردن آگهی


 

تعرفه های آگهی به صورت بنر در قسمت هدر سایت ، سمت راست و بنر مثلثی در تمامی صفحات به شرح زیر می باشد .

فرمت های فایل مورد قبول: Jpg,Gif,Swf (با حجم کمتر از 60 کیلوبایت)

تعرفه ها

یک ماه

دو ماه

بنر هدر سایت در ابتدای صفحه ی بالای تمام آگهی ها

1/100/000 تومان

2/000/00 تومان

بنر تبلیغات کنار سایت سمت راست

600/000 تومان

1/100/000 تومان 

بنر متحرک نمایش در تمام صفحه ها بنر مثلثی گوشه ی سایت

500000 تومان

900000 تومان 


بنر هدر سایت :

آگهی است که به صورت رندوم در حال تغییر می باشد و در کلیه صفحات سایت ، در ابتدای شروع آگهی ها نمایش داده می شود و امکان لینک به صفحه ی سایت از طریق ایجاد پنجره ی جدید را دارد .

بنر هدر سایت


بنر تبلیغاتی در سمت راست :

این آگهی در سمت راست سایت و  آگهی ها قرار می گیرد  که کلیک خور آگهی  را به چندین برابر می رساند و امکان لینک به صفحه ی وبسایت آگهی را با ایجاد پنجره ی جدید را دارد ، در زیر با علامت فلش مکان تبلیغات نمایش داده شده است .

بنر ستون راست


بنر متحرک در تمامی صفحات به شکل مثلثی :

بنر مثلثی به صورتی است که در تمامی صفحات به صورت متحرک در حال نمایش است با بالا و پایین رفتن صفحه نیز به صورت ثابت در صفحه به نمایش در می آید . بنر مثلثی به دلیل نمایش در تمامی صفحه ها یکی از آگهی های پر بازدید کننده پیام آگهی میباشد و  امکان لینک به صورت ایجاد پنجره ی جدید را دارد ، در زیر با علامت فلش محل قرار گرفتن آگهی مشخص شده است .

بنر تبلیغاتی مثلثی


پکیج تابستانی پیام آگهی

بهترین تورها

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
32284
نمایش همه
علاقه مندی ها ()