سفارش آنلاین آگهی
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد
کاکاما سایت تخصصی عمده فروشی لوازم خانگی
eledock
تبلغ در صفحه اول گوگل
لاغری فنی با طب سنتی

سرویس اختصاصی سئو پیام آگهی

10 / 10
از 1 کاربر

سرویس اختصاصی سئو پیام آگهی

برای صاحبان مشاغل و اصناف ، تبلیغات و آگهی بی هدف چیزی جز اتلاف منابع و زمان نیست . تکرار آگهی در یک یا چند سایت دیگر اثرگذاری خود را از دست داده و الگوریتم پاندای گوگل این آگهی ها را بخوبی به عنوان اسپم شناسایی میکند و آنها را از نتایج سرچ حذف میکند .

برای داشتن یک آگهی که ارزش گذاری مناسبی در سرچ های گوگل بدست بیاورد و با ترند های گوگل و سرچ های کاربران انطباق داشته باشد و بتواند پاسخگوی نیاز کاربران باشد و تبدیل به یک فرصت  شغلی شود ، باید فاکتور های متنوعی را رعایت کرد .

 

برخی از فاکتور های موثر در نتایج سرچ گوگل :

تصویر سازی اختصاصی

متن و محتوا یونیک و برخوردار از چگالی مناسب کلمات کلیدی

متن ویرایش شده و دارای فرمت تایپی مناسب و فاقد غلط املایی

استخراج کلمات کلیدی

استراتژی محتوایی

....

برای کسب نتیجه ، یک آگهی باید دارای استراتژی محتوایی و سئو باشد . مثال ، شما که فروشنده محصولات متنوعی در زمینه خاصی هستید ، باید از آگهی دادن با عناوین کلی خودداری کنید و محصولات خود را مورد به مورد و با محتوای اختصاصی آگهی کنید .

هر آگهی باید تصویر ویژه و اختصاصی همان کالا را داشته باشد و برای کاربر مفید و موثر باشد و از آن آگهی اطلاعاتی را بدست بیاورد که ارزش خواندن آن آگهی را داشته باشد . اطلاعاتی که در یک تماس تلفنی به کاربر انتقال داده نمیشود و شما تمرکز لازم را برای ارائه آن اطلاعات ندارید . این اطلاعات میتواند مزیت های کالا و یا سرویس شما را هم در برداشته باشد تا کاربر ما به ازای وقتی که صرف این آگهی کرده ، ارزشی را دریافت کرده باشد . رعایت این مورد نرخ پرش آگهی شما را کاهش داده و گوگل آن را بخوبی متوجه میشود و رتبه آگهی شما را بهبود میدهد .

یک آگهی موثر ، علاوه بر موارد فوق باید توسط لینک سازی های مناسب در دسترس موتور های جستجو قرار گیرد تا بخوبی پویشگران گوگل به آن لینک مواجه شده و آن را مورد بررسی و ارزیابی و ایندکس شدن قرار دهند .

نکته خیلی مهم در ثبت آگهی ، سئو تکنیکال سایت میزبان آگهی شما است .

پس از اعمال ملاحظات فوق ، ثبت یک پست در سایت به تنهایی کافی نیست . سایت میزبان و یا حتی سایت اختصاصی شما ، باید استاندارد های سئو تکنیکال را حائز شده باشد تا بتواند محتوا یک پست یا آگهی را بخوبی در دسترس خزنده های گوگل قرار داده تا مورد ارزشیابی آنها قرار گیرد .

عدم احراز سئو تکنیکال در یک وبسایت ، فرایند نتیجه گیری از تولید محتوا شما را بسیار به تاخیر انداخته و در بسیاری از موارد بی نتیجه میگذارید .

محتوا سازی در یک وبسایت که پیکربندی سئو فنی در آن رعایت نشده باشد ، مانند معرفی یک لوکیشن بدون آدرس و نشانی است . بطور مثال ، پست و آگهی شما باید از متاباکس غنی شده از کلمات کلیدی هدف شما برخوردار باشد و این متاباکس باید بطور صحیح در کد گذاری های پیج شما تعریف شده باشد تا قابل خواندن توسط پویشگران گوگل را داشته باشد .

دریافت Social signal  :

برای حضور در نتایج سرچ گوگل ، یک فاکتور موثر دیگر ، دریافت سینگال مثبت از شبکه های اجتماعی است . این موردی است که در بسیاری از کاربران مغفول واقع میشود و به آن اعتنایی نمیشود و دریافت نتیجه را بسیار دور از دسترس میکند .

دریافت سیگنال از شبکه های اجتماعی فعال و معتبر تاثیر مناسبی در فرایند سئو محتوا دارد و ارزش محتوا شما را چه در سایت اختصاصی و چه در سایت های تبلیغاتی عمومی افزایش میدهد .

خودداری از انتشار محتوا در وبسایت هایی که نرخ اسپم اسکور بالاست یکی دیگر از فاکتور های موثر در کسب رتبه مناسب در نتایج جستجو میباشد .

شبکه تبلیغاتی پیام آگهی ، برای کاربران سرویس های فوق الذکر را بخوبی رعایت کرده و نتایج بسیار مناسبی را برای آنها رقم زده است . ما آگهی های کاربران خود را بهینه سازی کرده و شانس آنها را برای ایجاد یک چرخه شغلی و حرفه ای سود آور به طرز محسوسی افزایش داده ایم .

 

جهت مطالعه کامل این مطلب در پیام آگهی لطفا اینجا کلیک کنید

مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت : https://payamagahi.com
آدرس :

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 1 کاربر
[ مجموع 37 آگهی ] [ مجموع 37 آگهی ]

پکیج تابستانی پیام آگهی

بهترین تورها

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
28924
نمایش همه
علاقه مندی ها ()