تبلیغات ویژه و پشتیبانی واتساپ
فروش بگ آماده
داک لولر

فرمول بالا آمدن کلمات در گوگل چیست؟

10 / 10
از 6 کاربر

سئو چیست؟ چرا سئو؟ فرمول بالا آمدن کلمات در گوگل چیست؟
از آنجایی که امروزه مهمترین نوع تبلیغات و پربازده ترین آن در دنیای اینترنت رخ میدهد (و هر روز بیشتر می شود)، افراد به منظور باقی ماندن در عرصه رقابت و برای پیشی گرفتن از رقبای خود به طراحی سایت روی می آورند.

اما آیا طراحی سایت به تنهایی می تواند آنها را در رسیدن به اهدافشان یاری کند؟
"در پاسخ به این سوال باید گفت خیر"
شما با طراحی سایت تنها درصدی از مسیر بازاریابی اینترنتی را طی کرده اید. مهمترین اصل برای این کار، سئو می باشد.
سئو یا بهینه سازی سایت برای گوگل چیست؟
تمامی کارهایی که باید انجام داد تا سایت در کلمات کلیدی، در نتایج گوگل به بالاترین رتبه برسد.
چرا باید کلمات کلیدی در گوگل بالا بیایند؟
تقریبا 85 درصد بازدید های سایت ها از طریق گوگل می باشد.
ابتدا باید گفت که گوگل هیچ گونه از فرمول های محاسباتی خود را ذکر نکرده است. ولی با توجه به تجربه، تحقیق و آزمون و خطا میتوان کلیات آنرا پیدا کرد.

گام اول سئو: به طور حتم طراحی و داشتن یک سایت بهینه می باشد. بدین معنی که برنامه نویسی سایت باید بر اساس اصول سئو انجام گردد و تمام فاکتورهای مربوط به آن در برنامه نویسی اجرا شود تا گوگل با سایت به راحتی ارتباط برقرار کند.

در صورت هر تغییری در الگوریتم های گوگل ما بصورت رایگان آنرا برای شما قرار میدهیم.

پس از این مقدمه ی خلاصه، به سوال اساسی خواهیم رسید:
سئو چگونه است؟ چطور در گوگل بالا بیاییم؟
به طور خلاصه سئو از دو بخش تشکیل می شود:
1- سئو در داخل سایت (محتوا که شامل متن، عکس، فیلم و .. می باشد و همچنین کدنویسی بهینه که در بالا ذکر گردید)
2- سئو در خارج از سایت (قرار گرفتن لینک در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، بنر های تبلیغاتی، وبلاگ ها و ... یا به اصطلاح بک لینک)
سئوی داخلی چقدر تاثیر دارد؟
با توجه به تجربه ی ما، محتوا و کدنویسی بهینه، بیش از 60 درصد تاثیر در بالا آمدن کلمات کلیدی در گوگل را دارا است و نکته ای که اهمیت دارد این است که این درصد با توجه به اهمیتی که گوگل به سایت های پر محتوا می دهد، بالاتر هم خواهد رفت. اینکه محتوا پادشاه است، یکی از مهمترین جملاتی است که در مورد سئو گفته می شود. محتوای خوب می تواند سایت شما را به سرعت در کلمات کلیدی بالا بیاورد.

سئوی خارجی چقدر تاثیر دارد؟
بک لینک و یا قرار گرفتن لینک سایت شما در دیگر سایت ها به گوگل می فهماند که سایت شما از دید باقی سایت ها معتبر است. نتیجه ی این امر بالا آمدن سایت شما در کلمات کلیدی خواهد بود. این مورد طبق تجربه  و به صورت کلی کمتر از 40 درصد در بالا آمدن کلمات در گوگل موثر است. اما اینکه چگونه بک لینک ثبت کنیم و یا از کجا بک لینک بگیریم بسیار پر اهمیت است 

نکته 1: توجه داشته باشید اگر خواهان این هستید که سایت شما در کلمات پر رقیب بالا بیاید حتما باید 100 درصد روی سئو کار کنید. یعنی هم محتوا و هم بک لینک. ولی در کلماتی که رقابت کمتر است، ممکن است سایت با فقط محتوا و یا بک لینک بالا بیاید.

نکته 2: این فرمولی که ذکر شد برای حال حاظر بوده است و در الگوریتم های قبلی گوگل، میزان تاثیر بک لینک بسیار بیشتر از محتوا بوده. اما گوگل با این منطق که سایت های با محتوای خوب بالا بیایند، الگوریتم خود را اصلاح کرده و محتوا را با ارزش تر در نظر گرفته است. نتیجه اینکه ممکن است در گذشته یک سایتی با بک لینک روی حتی کلمات پر رقیب، بالا آمده باشد و هنوز هم ماندگار باشد. اما سایت هایی که در حال حاظر می خواهند روی سئو کار کنند، باید با فرمول جدید گوگل سایت خود را تطبیق دهند.

نکته 3: نکات ریز بسیاری، غیر از موارد بالا برای گوگل وجود دارد، ولی دو مورد بالا در 90 درصد رتبه های بدست آمده ی گوگل طبق تجربه ی ما مشترک هستند و با توجه به این آمار، به مسائل دیگر فعلا پرداخته نمی شود.

نکته 4:  در نظر داشته باشید این مقاله صرفا تعریف سئو و توضیح فرمول آن بوده است و توضیحی در مورد نحوه ی محتوا گذاری و ثبت بک لینک داده نشده است .

گوگل و موتور های جستجوگر همواره در حال تغییر هستند و مدیران سایت باید بطور مداوم خود را با این تغییرات وفق دهند.

با پیام آگهی یک کسب و کار متفاوت و همواره بروز را تجربه کنید

مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت : payamagahi.com
آدرس :

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 6 کاربر
[ مجموع 440 آگهی ] [ مجموع 440 آگهی ]

پکیج تابستانی پیام آگهی

بهترین تورها

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
48497
نمایش همه
علاقه مندی ها ()