تبلیغات ویژه و پشتیبانی واتساپ
فروش بگ آماده
داک لولر

مشاور آنلاین با کارشناس طب سنتی

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1403
تعداد بازدید : 2222
استان : تهران

مشاور آنلاین با کارشناس طب سنتی 

حكیمان خبیریم كه قاروره نگیریم , كه ما در تن رنجور چو اندیشه دویدیم

طب سنتی ایرانی ارزش های خود را در بهبود و درمان بسیاری از بیماری ها با اقتدار به اثبات رسانده است و این قابلیت در باور مردم ایران در طول تاریخ چند هزار ساله به اثبات رسیده است . طب سنتی ایرانی یک نسخه ویژه از درمانگری با متد های خاص ایرانی است که توسط ایرانیان به منصه ظهور رسیده است و دیگر اقوام با آن آشنا شدند و سعی در بهره برداری از این علم ویژه و ایرانی کردند و به نام خود طب سنتی به ثبت رساندند چنان که گویی طب سنتی در بکارگیری گیاهان دارویی خلاصه شده است ! غافل از اینکه طب سنتی ایرانی در گام اول و آخر متکی به اراده درمانگر است و داروهای گیاهی و یا متدهای خاص دیگر تنها مجرایی برای جاری شدن این اراده است .

حضرت مولانا این مهم را به خوبی تشخیص داده و این مهم را بدین گونه تبیین میکند :
مپندار كه این نیز هلیله‌ست و بلیله‌ست , كه این شهره عقاقیر ز فردوس كشیدیم
حكیمان خبیریم كه قاروره نگیریم , كه ما در تن رنجور چو اندیشه دویدیم

طب سنتی ایرانی کهنه اکسیری است که توسط بزرگان و خردمندان کوه خردی چون جناب شیخ فریدالدین عطار نیشابوری و ابوعلی سینا پایه گذاری شده است و بنیان های آن چنان قرص و عمیق است که بعد از هزار سال ما هنوز در تلاش برای استخراج رگه های جدیدی از آن هستیم و بسیاری از بیماری های صعب العجلاج و لاعلاج در طب نوین , توسط طب سنتی ایرانی و درمانگران شایسته ایرانی درمان میشوند .

حكیمیم طبیبیم ز بغداد رسیدیم , بسی علتیان را ز غم بازخریدیم
سبل‌های كهن را غم بی‌سر و بن را , ز رگ هاش و پی‌هاش به چنگاله كشیدیم
طبیبان فصیحیم كه شاگرد مسیحیم , بسی مرده گرفتیم در او روح دمیدیم
بپرسید از آن‌ها كه دیدند نشان‌ها , كه تا شكر بگویند كه ما از چه رهیدیم

درمانگری و طب سنتی از گذشته های بسیار دور با یکدیگر همزاد بوده اند و درمانگران حاذق , بسیاری از روش های خلاقانه خود را با مدد داروهای گیاهی توسعه داده اند ولی در گذر زمان , ارتباط مردم با درمانگران حاذق که از طب سنتی و گیاهان دارویی نیز بهره میبرند بسیار کاهش یافته است و این موضوع درد و رنج های جانکاه و مزمن را برای بیماران در پی داشته است . درواقع طب سنتی ایرانی در کنار درمانگر به حد کمال و شایسته خود رسید ولی بمرور زمان طب سنتی تنها با گیاهان دارویی به بیماران ارائه شد و نقش درمانگر از این متد درمانی حذف شد .

درمان بسیاری از بیماری های رایج در بین مردم چیزی فراتر از درمان های علامتی و داروهای شیمیایی است , این عوامل میتواند تغییر سبک زندگی یا کم تحرکی , تغذیه و یا بیماری های شغلی باشد , اما اینها همه عوامل نیستند , بسیاری از عوامل بیماری در باور های ذهنی است که چه بسا ریشه در نیاکان هر فردی داشته باشد که تشخیص آن تنها در تخصص یک درمانگر توانا میباشد و از گذشته های دیرین تا کنون , این کلید بسیاری از مسافرت های بیماران به دورترین نقاط برای ملاقات آن درمانگر شایسته بوده است .

طب سنتی ایرانی هیچوقت در بین مردم ایران محجور واقع نشد و اصول متین و انسانی خود را حفظ کرده است و خدمات بسیار ارزشمندی به مردم ارائه کرده است :

طبیبان الهیم ز كس مزد نخواهیم  , كه ما پاك روانیم نه طماع و پلیدیم

ما نیز به لطف خدا این خدمت را که میراث گذشتگان است با سعی و تلاش و تجربه توسعه داده ایم و آنرا با بسیاری از دست آورد های علم پزشکی نوین انطباق داده ایم و آنرا به بیماران و مراجعان در سراسر ایران ارائه میکنیم .

جهت مساعدت به بیماران مشاوره آنلاین از طریق پیام رسان ها ارائه میشود و در صورت نیاز به داروهای گیاهی نسخه آن به شما ارائه میشود و شما میتوانید از محل زندگی خود آنرا تهیه نمائید و یا اینکه آنرا سفارش داده و توسط پست دریافت نمائید .

 لطفا در صورت امکان , قبل از تماس قلم و کاغذ جهت یادداشت آماده فرمائید

شماره تلفن در پیام رسان ها : واتساپ / تلگرام / ایتا

09020710120

در مطب دکتر وحید بهرامی در گوهر دشت کرج
مشاوره و رزرو نوبت واتساپ :
09366168606 - 09038570081
09033109633 - 026-34458389

مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس : کرج – خیابان مطهری – نرسیده به فلکه اول گوهر دشت – نبش چهارم شرقی – مجتمع پارس – طبقه دوم – واحد 2

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 1 کاربر
[ مجموع 12 آگهی ] [ مجموع 12 آگهی ]

پکیج تابستانی پیام آگهی

بهترین تورها

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
49119
نمایش همه
علاقه مندی ها ()