تبلیغات ویژه و پشتیبانی
فروش بگ آماده
داک لولر
تبلغ در صفحه اول گوگل

دوره آموزش پداگوژی

10 / 10
از 1 کاربر

توضیحات دوره آموزش پداگوژی ( تربیت مربی)
کلاس پداگوژی در اصفهان​

آموزش پداگوژی قبل از مربیگری ضرورت دارد. اما یکی از سوالات مهم در مورد پداگوژی مفهوم آن است. واژه ی پداگوژی از سال 1580 میلادی از زبان فرانسه وارد زبان انگلیسی شده است. در زبان فارسی واژه ی پداگوژی را دکتر هوشیار (1327) به معنای « وجدان و اراده ی پرورشی » به کار گرفته است. در فرهنگ معاصر انگلیسی-فارسی (باطنی، 1383، ص 787 ) واژه های پداگوژی، پداگوژیک، پداگوژیکال و پداگوژیکالی به ترتیب تعلیم و تربیت یا آموزش و پرورش، تربیتی یا آموزشی، از لحاظ آموزشی و واژه ی پداگوگ معادل معلم سخت گیر و مقرراتی ترجمه شده است. این واژه در فرهنگ معاصر هزاره نیز معلم خشک یا مقرراتی ترجمه شده است.

ما در آموزشگاه صدر اندیشه کلاس و دوره پداگوژی را بر اساس تمامی اصول و مبنای روش های تدریس و تکنیک های مربوطه، آموزش می‌دهیم و در پایان مدرک فنی و حرفه ای ارائه میکنیم.

برنامه ریزی دوره پداگوژی:
1) هدف : با گذراندن این دوره، مخاطبان به جدید ترین مهارت های روز دنیا مسلط شده و می‌توانند‍ به عنوان یک مدرس به طور شخصی یا گروهی در امر تدریس به طور جدی فعالیت کنند. این دوره شرایط اولیه برای یک مدرس بزرگ را تهیه کرده و در انتها می‌توانند به عنوان یک نیروی کار آموزده در حیطه تدریس فعالیت کنند.

2) محتوای دوره آموزش پداگوژی ( مخاطبان چه می آموزند )
اکثر آموزش های این دوره به صورت پروژه محور و در کارگاه های عملی صورت می‌پذیرد. به طوری که مخاطبان دوره اکثر تکنیک‌ها و متدهای تدریس را به صورت عملی انجام داده و در انتها در یک ارائه بیست دقیقه‌ای کلیه مهارت‌های بدست آمده مورد آزمون قرار می‌گیرد.

علاوه بر این تمام توانایی‌های لازم جهت ورود به عرصه مربیگری نظیر جذب، بازاریابی، مخاطب شناسی، ایجاد اشتغال برای کارآموزان مربی و سایر امور مورد نیاز برای این حرفه را به طور تخصصی و مصداقی بررسی و تحلیل خواهد شد.

3) دوره و کلاس پداگوژی برای چه کسانی مفید میباشد؟
این دوره مناسب افرادی است که در یک یا چند رشته تخصص داشته و برای انتقال و تدریس در حرفه خود نیاز به مهارت‌های عمومی و به روز تدریس دارند. بعد از دوره پداگوژی، مربیان می‌توانند با ارائه مدرک پداگوژی مجوز برای فعالیت شخصی تدریس را فراهم آورند.

4) پیش نیاز دوره:

برای گذراندن این دوره بهتر است فراگیران تدریس خصوصی در حرفه خود انجام داده باشند.

5) مزایایی شرکت در این دوره :

 

مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت : fonunbartar.com
آدرس : اصفهان- خ باهنر

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 1 کاربر
[ مجموع 286 آگهی ] [ مجموع 286 آگهی ]

پکیج تابستانی پیام آگهی

بهترین تورها

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
45907
نمایش همه
علاقه مندی ها ()