فروش بگ آماده
لاغری فنی با طب سنتی
داک لولر
تبلغ در صفحه اول گوگل

زالو درمانی در خیابان پیروزی

10 / 10
از 1 کاربر

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
ﺳﻪشنبه 23 فروردین 1401
تعداد بازدید : 686
استان : تهران

زالو درمانی تخصصی در خیابان پیروزی

زالو درمانی یا هیرودین تراپی

روش‌های طب مکمل سابقه طولانی دارند، اما پزشکی مدرن اخیراً بر کاربردهای عملی آنها تمرکز کرده است. زالو درمانی (MLT) یا هیرودین تراپی، یک تکنیک قدیمی است که توسط بسیاری از محققان برای تأثیرات احتمالی بر بیماری های مختلف مانند بیماری های التهابی، آرتروز و بعد از جراحی های مختلف مورد مطالعه قرار گرفته است.

در سراسر جهان، گونه های مختلف زیادیاز زالو ها مورد آزمایش و مطالعه قرار گرفتند. در عملکرد زالوها بیش از 20 ماده فعال زیستی شناسایی شده مانند آنتی استازین، اگلین، گوامرین، هیرودین، ساراتین، بدلین، مکمل و مهارکننده های کربوکسی پپتیداز که در فرایند زالو درمانی ترشح می کنند.

آنها دارای عملکردهای ضد درد، ضد التهابی، مهارکننده پلاکت، ضد انعقاد و تنظیم ترومبین و همچنین اثرات تخریبی و ضد میکروبی ماتریکس خارج سلولی هستند، اما با مطالعات بیشتر، طیف اثرات ممکن است گسترش یابد.

زالو درمانی یک تکنیک ارزان، موثر است که به کارگیری آن نیز آسان است و روش های عمل آن برای بیماری های خاص مشخص شده است. در نتیجه، برای درمان برخی از بیماری ها، زالو درمانی بیشتر از  یک روش جایگزین است و یک انتخاب مکمل و/یا یکپارچه است.

زالو درمانی بخشی از درمان های چند رشته ای است و مواد فعال زیستی مختلفی ترشح می کند. این مواد در بین گونه‌ها متفاوت است و گونه‌های مختلف هم از نظر قابلیت درمان و هم از نظر مولکول‌های ترشحی خاص مورد ارزیابی قرار گیرند و این میتواند پتانسیل بسیار زیادی برای موارد جدید شناسایی شده زالو وجود دارشته باشد و اینها می توانند درمان های آینده باشند.

Prp بازالو در دنیا امروزه بشدت مورد استفاده و استقبال عمومی است و برای زیبایی پوست بشدت موثر می باشد .

جهت دریافت خدمات prp و هیرودین تراپی زالو درمانی در مطب دکتر مرضیه احمد خانی میتوانید همه روزه با نوبت قبلی مراجعه کنید و از خدمات پزشکی و طب سنتی ایرانی بهره مند شوید .  جهت مراجعه حتما بامطب تماس بگیرید

تلفن رزرو : 77169765 – 021

09361899209

09127016066

 

مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس : تهران - خیابان پیروزی بعد از چهار راه پرستار - روبروی سوم نیرو هوایی - پلاک ۲۱۲ - واحد ۳

تماس با آگهی دهنده

ایمیل شما : *
شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

10 / 10
از 1 کاربر
[ مجموع 10 آگهی ] [ مجموع 10 آگهی ]

پکیج تابستانی پیام آگهی

بهترین تورها

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

آمار سایت

مجموع آگهی طبقه بندی شده :
41085
نمایش همه
علاقه مندی ها ()